Niemcy, Miśnia, Otto Bogaty 1156-1190, brakteat

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

200 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 90 %

Margrabia w hełmie i zbroi trzymająca miecz  w prawej ręce, w lewej krzyż.

Patyna, ładny i czytelny egzemplarz.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 0.68 g Ag

Aukcja 16 - sesja I
08, Września 2018