Niemcy, Moguncja- arcybiskupstwo, Henryk III von Virneburg 1328-1346, brakteat, Erfurt

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

100 PLN
Cena końcowa: 100 PLN

Głowa arcybiskupa w mitrze na wprost.

Połysk, patyna, czytelny egzemplarz.

Slg. Walther 66; Slg. Bonhoff 1122

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 0.48 g Ag