Niemcy. Denar biskupi X/XI w.

Aukcja 16 - sesja I ( 08 Września 2018 )

70 PLN
Cena końcowa: 380 PLN
Przebicie: + 443 %

Ładnie zachowane detale, połysk w tle, patyna.

Stan zachowania: 3/3+ (VF/VF+)
Waga: 1,10 g Ag