Wolne Miasto Gdańsk / Danzig. 2 fenigi 1937 NGC MS64 BN

Aukcja 15 - sesja II ( 27 Maja 2018 )

220 PLN
Cena końcowa: 280 PLN
Przebicie: + 27 %

Najrzadszy rocznik monety 2-fenigowej. Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadszy w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 54c

Stan zachowania: NGC MS64 BN