Wolne Miasto Gdańsk / Danzig. 1 Gulden 1923 stempel lustrzany NGC PF63

Aukcja 15 - sesja II ( 27 Maja 2018 )

2 000 PLN
Cena końcowa: 2 400 PLN
Przebicie: + 20 %

Moneta wybita stemplem lustrzanym.

Pięknie detale i wspaniałe lustro mennicze z delikatną patyną. Numizmat rzadko pojawiający się w handlu. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 61c

Stan zachowania: NGC PF63

Tabela stopni przebicia