Wolne Miasto Gdańsk / Danzig. 5 guldenów 1935, Koga, Nikiel

Aukcja 15 - sesja II ( 27 Maja 2018 )

1 100 PLN
Cena końcowa: 1 150 PLN
Przebicie: + 5 %

Delikatna patyna. Rzadsza moneta. Ładny egzemplarz. Delikatnie przetarta.

Parchimowicz 68

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 10,96 g Ni