II RP. 5 groszy 1923 mosiądz NGC MS64

Aukcja 15 - sesja II ( 27 Maja 2018 )

550 PLN
Cena końcowa: 550 PLN

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Patyna.

Parchimowicz 103a

Stan zachowania: NGC MS64

Tabela stopni przebicia