II RP. 5 złotych 1928 Nike ze znakiem mennicy

Aukcja 15 - sesja II ( 27 Maja 2018 )

850 PLN
Cena końcowa: 2 100 PLN
Przebicie: + 147 %

Piękny egzemplarz, urokliwa kolorowa patyna. Piękny połysk menniczy, doskonale zachowane detale, kilka rysek w tle.

Bardzo rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Parchimowicz 114a

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 17,96 g Ag