USA. 5 Dolarów 1858 S (San Francisco) PCGS XF

5 000 PLN
Cena końcowa: 5 000 PLN
Ładny egzemplarz. Delikatna patyna.
Bardzo rzadki rocznik, sporadycznie notowany na aukcjach.

Stan zachowania: PCGS XF

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018