Watykan. Sede Vacante 1758, Scudo

550 PLN
Cena końcowa: 900 PLN
Przebicie: + 64 %

Patyna.

Berman 2885

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 26,23 g
Średnica: 41 mm

Tabela stopni przebicia