Niemcy, Bawaria. PRÓBA 3 marki 1913 NGC PF65 RB

230 PLN
Cena końcowa: 560 PLN
Przebicie: + 143 %

Ludwik III 1913-1918

Piękny, menniczy egzemplarz, patyna.

Stan zachowania: NGC PF65 RB