Niemcy, Bawaria. PRÓBA 5 marek 1913 NGC PF63 RB

230 PLN
Cena końcowa: 450 PLN
Przebicie: + 96 %

Ludwik III 1913-1918

Piękny, menniczy egzemplarz, patyna.

Stan zachowania: NGC PF63

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018