Niemcy, Bawaria. PRÓBA 10 marek 1913 NGC MS62 RB

230 PLN
Cena końcowa: 290 PLN
Przebicie: + 26 %

Ludwik III 1913-1918

Piękny, menniczy egzemplarz, patyna.

Stan zachowania: NGC MS62