Szwecja. Moneta płytowa 1/2 Daler Frederick I (1720-51) 1747, Avesta

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 750 PLN
Przebicie: + 75 %

Miedziana płyta ostemplowana znakami królewskimi - nominał 1/2 Daler. slif Mynt w centrum.

Patyna.

Alshtrom ,299

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 342,14 g Cu
Średnica: 97x97 mm

Tabela stopni przebicia