Niemcy, Saksonia. Schreckenberger (1500-1507), Annaberg

200 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 450 %

Ładne detale. Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 4,07 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018