Estonia. 1 Kroon (Korona) 1933

Cena wywoławcza:
180 PLN
320 PLN
+ 78 %

Piękny egzemplarz egzemplarz, połysk, delikatna patyna.

Rzadka moneta.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 6.00 g Ag