Estonia. 1 Kroon (Korona) 1933

180 PLN
Cena końcowa: 320 PLN
Przebicie: + 78 %

Piękny egzemplarz egzemplarz, połysk, delikatna patyna.

Rzadka moneta.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 6.00 g Ag