Austria Jubileuszowa edycja 2009 Filharmonicy

11 000 PLN
Cena końcowa: 11 000 PLN

Elegancka, przeszklona gablota zawierająca 4 monety złota i 1 srebrną oraz dwie sztabki srebrne.

Monety złote:

100 Euro - 31,1 g Au .999

50 Euro - 15,55 g Au .999

25 Euro - 7,77 g Au .999

10 Euro - 3,11 g Au .999

Moneta srebrna:

1,5 Euro - 31,1 g Ag .999

Dodatkowo dwie sztabki srebra 110 g i 34,4 g Ag .999

Srebrne pierścienie przy monetach złotych i pozłocony przy monecie srebrnej ważą razem ponad 70 g Ag .999

Piękne, mennicze egzemplarze.

Stan zachowania: 1 (UNC)