Austria. Ferdynand II 1619-1637. Talar bez daty (1620), Klagenfurt

250 PLN
Cena końcowa: 390 PLN
Przebicie: + 56 %

Połysk menniczy w tle, patyna.

Davenport 3114

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 28.19 g Ag

Tabela stopni przebicia