Rosja. Mikołaj ll. 1/4 kopiejki 1898 СПБ, Birmingham NGC MS63 RB

100 PLN
Cena końcowa: 115 PLN
Przebicie: + 15 %

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Bitkin 297

Stan zachowania: NGC MS63

Tabela stopni przebicia