Rosja. Mikołaj II. 15 rubli 1897 СПБ АГ, Petersburg, typ II, NGC AU58

2 500 PLN
Cena końcowa: 2 500 PLN

Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna  patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania. Odmiana wąska.

Bitkin 2

Stan zachowania: NGC AU58

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018