Rosja. Mikołaj I. Rubel 1848

300 PLN
Cena końcowa: 340 PLN
Przebicie: + 13 %

Ładny egzemplarz. Połysk, delikatna patyna.

Bitkin: 213

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 20.60 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018