Rosja. Mikołaj I, Rubel 1848, Petersburg.

700 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 57 %

Aw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną.

Rw.: Nominał, napisy i data 1848

Piękny egzemplarz, połysk menniczy. Ładna delikatna patyna. Rzadki w takim stanie zachowania.

Bitkin 213

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 20.68 g Ag

Tabela stopni przebicia