Rosja, Aleksander III. Rubel koronacyjny 1883, Petersburg

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw.: Głowa cara w prawo. Data 1883, legenda otokowa.
Rw.: W wieńcu z liści laurowych i dębowych insygnia koronacyjne, nominał.

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, wspaniała prezencja. Wyłącznie głowa cara wytarta.

Bitkin 217

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 20,64 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018