Polska XIX w. / Rosja. 1 grosz 1816 IB, Warszawa

50 PLN
Cena końcowa: 150 PLN
Przebicie: + 200 %

Ładny egzemplarz. Patyna.

Stan zachowania: 3 (VF)
Waga: 2,71 g Ag

Tabela stopni przebicia