Prusy Książęce. Jerzy Wilhelm 1619-1640. Półtorak 1624, Królewiec PCGS MS63 (MAX)

100 PLN
Cena końcowa: 170 PLN
Przebicie: + 70 %

Najwyższa nota gradingowa na świecie.

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz. Połysk menniczy. Delikatna patyna.

Stan zachowania: PCGS MS63 (MAX)