Polska XIX w. / Rosja. 10 groszy 1840 MW PCGS MS63

300 PLN
Cena końcowa: 300 PLN

Menniczy egzemplarz drobnej monety XIX-wiecznej.

Piękny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i wspaniale zachowane detale. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.

Bitkin 1182; Plage 106

Stan zachowania: PCGS MS63