Prusy Książęce. Albrecht Hohenzolern. Trojak (3 grosze) 1540, Królewiec

300 PLN
Cena końcowa: 400 PLN
Przebicie: + 33 %

Rzadsza moneta.

Delikatna patyna. Ładny egzemplarz. Lekko gięty.

Iger Pr.40.1. b R

Stan zachowania: 2- (EF-)
Waga: 2,52 g Ag