Rosja Katarzyna II 5 kopiejek 1791 EM

110 PLN
Cena końcowa: 225 PLN
Przebicie: + 105 %

Aw.: Ukoronowany monogram EII I i data 1791.

Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski.

Bardzo ładny, świeży egzemplarz. Zachowany połysk menniczy, patyna, wspaniała prezencja.

Bitkin 864

Stan zachowania: 2+/1- (EF+/UNC-)
Waga: 51.68 g Cu

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018