Rosja. Katarzyna II. Rubel 1777, Petersburg

750 PLN
Cena końcowa: 1 300 PLN
Przebicie: + 73 %

Aw.: Popiersie carycy w prawo, w małej koronie i napisy. Pod popiersiem inicjały mennicy w Petersburgu.

Rw.: Dwugłowy orzeł rosyjski pod carską koroną, nominał i data 1777.

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz płytko bitej monety, zachowany połysk menniczy, dobrze zachowane detale, patyna. Ładna prezentacja.

Bitkin 224

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 23.46 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018