August III Sas. Szóstak (6 groszy) 1756, Lipsk PCGS MS62

550 PLN
Cena końcowa: 600 PLN
Przebicie: + 9 %

Piękny egzemplarz, połysk menniczy i kolorowa patyna. Bardzo rzadki w takim stanie zachowania.
Bardzo wysoka nota gradingowa.

Khant 693 l

Stan zachowania: PCGS MS62