Rosja. Piotr I. Rubel 1721 Moskwa

4 000 PLN
Cena końcowa: 4 600 PLN
Przebicie: + 15 %

Bardzo ładny egzemplarz, intensywny połysk menniczy i zachowana jakość detali. Delikatna patyna. Dużej rzadkości moneta w takim stanie zachowania.

Bitkin 452

Stan zachowania: 2/2+ (EF/EF+)
Waga: 28.42 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018