Zygmunt III Waza - 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera

1 000 PLN
Cena końcowa: 1 100 PLN
Przebicie: + 10 %

Aw.: Popiersie króla w prawo i napis wokoło SIGISMVND - D G REX SVEC ET POL

Ciekawy 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera z Zygmuntem III Wazą.

Wspaniale zachowane detale. Delikatna patyna. Idealnie zachowany.

H-Czapski 1662 (R3)

Stan zachowania: 1 (UNC)
Waga: 14.96 g Ag
Średnica: 33 mm