Zygmunt III Waza. Ort (18 groszy) 1613, Gdańsk PCGS XF

800 PLN
Cena końcowa: 825 PLN
Przebicie: + 3 %

Wariant korony bez krzyża z lilią heraldyczną o szerokich ramionach bez owalu. Fleurony z trzema owalami każdy. Odmiana z chwostkami położonymi po jednej stronie ogona każdego lwa. Kropka za łapą niedźwiedzia.

Ładny egzemplarz. Ciemna patyna.

Shatalin/Grendel GD13-115 (R2)

Stan zachowania: PCGS XF

Tabela stopni przebicia