Zygmunt II August. Półgrosz 1563, Wilno

60 PLN
Cena końcowa: 1 350 PLN
Przebicie: + 2150 %

Odmiana półgrosza, gdzie legendę otokową awersu rozpoczyna krzyż kwiatowy.

Delikatna patyna. Wyraźne detale.

Ivanauskas nie notuje tej odmiany.

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 1,25 g Ag