Zygmunt II August. Półgrosz 1556, Wilno

30 PLN
Cena końcowa: 150 PLN
Przebicie: + 400 %

Ciemna patyna.

Ivanauskas 4SA227-16

Stan zachowania: 3+ (VF+)
Waga: 1,18 g Ag