Zakon Krzyżacki. Konrad Von Jungingen. Szeląg (1393-1407)

400 PLN
Cena końcowa: 5 000 PLN
Przebicie: + 1150 %

Wyśmienicie zachowany w pełni czytelny egzemplarz. Intensywny połysk menniczy. Doskonale zachowane detale. Patyna.

Bardzo rzadka moneta w takim stanie zachowania.

Neuman 87-7.

Stan zachowania: 1- (UNC-)
Waga: 1,68 g Ag