Polska/Czechy Wacław II. 1300-1305. Grosz praski

400 PLN
Cena końcowa: 600 PLN
Przebicie: + 50 %

Wacław II Czeski był w latach 1300-1305 królem Polski.

Wspaniale zachowany egzemplarz. Bardzo ładnie wybity. Kolorowa patyna.

Kopicki 10013

Stan zachowania: 2+ (EF+)
Waga: 3,14 g Ag

Aukcja 15 - sesja I
26, Maja 2018