Jak licytować


Jak licytować na żywo?

Jeżeli nie możesz pojawić się osobiście na naszej aukcji, oferujemy możliwość licytacji i składania ofert przez internet. Jest to sposób umożliwiający licytowanie na aukcji z każdego miejsca na świecie siedząc wygodnie w domowym fotelu.

  • Po rejestracji do udziału w aukcji wyślemy e-mail z informacją o zaakceptowaniu Twojego udziału w aukcji.
  • Po zaakceptowaniu Twojej rejestracji będziesz mógł przejść do składania limitów oraz przystąpić do licytacji na żywo w dniu aukcji.
  • W licytacji na żywo mogą uczestniczyć tylko klienci, którzy zostali zatwierdzeni po rejestracji , dlatego prosimy o rejestrację 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji w celu potwierdzenia danych.
  • Aby wziąć udział w aukcji na żywo trzeba być zalogowanym i przejść do licytacji (Licytacja na żywo). Jeśli licytacja na żywo jeszcze się nie rozpoczęła na ekranie będzie widoczna taka informacja.


Licytacja przedmiotów na żywo: po połączeniu się z systemem licytacji na żywo na ekranie pojawi się zdjęcie, numer lotu, cena oraz zestawienie wygranych przedmiotów. Po prawej stornie jest historia licytacji, można tam śledzić cały przebieg licytacji pomiędzy salą (uczestnicy w sali) lub internetem (uczestnicy licytacji na żywo).

Aby licytować w aukcji na żywo, kliknij na duży zielony przycisk LICYTUJ. Po kliknięciu zobaczysz zmianę aktualnej ceny i informację o zwycięzcy.
Pamiętaj, że na każdy przedmiot jest przewidziany limit czasowy (pojawią się ikonki które sygnalizują koniec licytacji, czyli po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci – oznacza to, że przedmiot został sprzedany).


Nie możesz osobiście brać udziału w aukcji online, złóż ofertę wcześniej

Zaloguj się na swoje konto i dodaj ofertę na wybraną przez Ciebie pozycję. W czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu, do wysokości złożonej oferty (licytacja będzie przebiegać według aukcyjnych stawek przebicia).


Wartość twojej oferty nie jest znana innym użytkownikom. Złożone oferty można edytować w zakładce na swoim koncie po zalogowaniu klikając na ikonę z ołówkiem: Moje konto > Moje oferty.


Aby dodać ofertę wystarczy wybrać i wejść w przedmiot aukcyjny w naszym e-katalogu, pod zdjęciami i nazwą przedmiotu znajduje się zielony przycisk "Dodaj ofertę" a obok niego wartość oferty do wyboru z listy (zobacz obrazek po prawej stronie), następnie należy wybrać odpowiednią wartość swojej oferty z listy (lista rozwija się automatycznie po kliknięciu) i zatwierdzić wartość oferty zielonym przyciskiem z napisem "Dodaj ofertę". Gratulacje właśnie złożyłeś ofertę na aukcji.

PAMIĘTAJ! Jeżeli twój limit wynosił 20 000zł, moneta została wygrana za kwotę 10 000 zł, kwota do zapłaty wynosić będzie 10 000 zł + opłata aukcyjna 15% = 11 500 zł.Zobacz jak wygląda licytacja na żywo na naszym Youtubie:

Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48