Jak zamówić drukowany katalog aukcyjny?

Katalog można zamówić na trzy sposoby:

  • Telefonicznie 22 620 45 74
  • Mailowo [email protected]
  • Osobiście w siedzibie naszej Firmie.

Kiedy katalogi zostaną wydane, skontaktujemy się z Państwem z dodatkowymi informacjami. Szacowana cena katalogu to 100 PLN (dla stałych klientów, komitentów oraz osób które kupiły przedmioty w ciągu ostatnich 2 aukcji – katalog jest darmowy). Liczba katalogów jest ograniczona. Wydajemy najlepsze katalogi aukcyjne na świecie, w środowisku kolekcjonerskim uznawane są jako podręczniki numizmatyki polskiej. Każdy przedmiot posiada opis, zdjęcie wysokiej rozdzielczości (zawsze robione indywidualnie do aukcji) oraz stan zachowania określany przez naszych Specjalistów.

Nestor polskiej numizmatyki, Prezes Honorowy Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, pan Lech Kokociński, tak napisał o pierwszej aukcji Antykwariatu:

„Zebrany materiał aukcyjny zachwyca swym bogactwem. Niejedna z prezentowanych pozycji mogłaby stanowić przedmiot odrębnej monografii bądź materiał do śledzenia dróg polskiej numizmatyki czy mennictwa. Dlatego należy wyrazić ogromne uznanie organizatorom aukcji za systematyczny trud pozyskiwania cennych eksponatów poza krajem, z których wiele po raz pierwszy pojawia się na polskim rynku aukcyjnym. (…) Bezdyskusyjnie zarówno katalog ten, jak i sama aukcja, składają się na wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku numizmatycznym, nie tylko ze względu na unikatowe obiekty i sposób ich opracowania. Dla początkujących kolekcjonerów katalog ten będzie swoistym podręcznikiem numizmatyki polskiej.”
Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48