Jak i kiedy można licytować na żywo?

Jeżeli nie możesz pojawić się osobiście na naszej aukcji, oferujemy możliwość składania ofert przez internet. Jest to sposób umożliwiający licytowanie na aukcji z każdego miejsca na świecie siedząc wygodnie w domowym fotelu.

  • Po rejestracji do udziału w aukcji wyślemy e-mail z informacją o zaakceptowaniu Twojego udziału w aukcji. Dopiero po zaakceptowaniu Twojej rejestracji będziesz mógł przejść do składania limitów oraz przystąpić do licytacji na żywo w dniu aukcji.
  • W licytacji na żywo mogą uczestniczyć tylko klienci, którzy zostali zatwierdzeni po rejestracji w naszym systemie, dlatego prosimy o rejestrację 24 godziny przed rozpoczęciem aukcji w celu zatwierdzenia danych.
  • Aby wziąć udział w aukcji na żywo trzeba być zalogowanym i przejść do licytacji (menu na górze strony). Jeśli licytacja na żywo jeszcze się nie rozpoczęła na ekranie będzie widoczna taka informacja.

Licytacja przedmiotów: po połączeniu się z systemem licytacji na żywo na ekranie pojawi się zdjęcie, numer lotu, cena oraz zestawienie wygranych przedmiotów. Po lewej stornie jest historia licytacji, można tam śledzić cały przebieg licytacji pomiędzy salą (uczestnicy w sali) lub internetem (uczestnicy licytacji na żywo).

Aby licytować w aukcji na żywo, kliknij na duży zielony przycisk LICYTUJ. Po kliknięciu zobaczysz zmianę aktualnej ceny i informację o zwycięzcy. Pamiętaj, że na każdy przedmiot jest przewidziany limit czasowy (pojawią się ikonki które sygnalizują koniec licytacji, czyli po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci – oznacza to, że przedmiot został sprzedany).


Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48