Lot: 343
Cena startowa: 6 000 PLN
Cena końcowa: 10 800 PLN

Aw.: W polu napis w czterech wierszach:
PIENIĄDZ / W OBLEZENIU / ZAMOSCIA / 1813
Rw.: Nominał 6 /GROSZY, poniżej dwie gałązki, wokoło:
BOŻE DOPOMÓŻ WIERNYM OYCZYZNIE

Patyna.

Kopicki 8448; Plage 121; Hcz. 3490; Karolkiewicz 2547; Berezowski 15; Parchimowicz 1010

Stan zachowania: 2 (EF)
Waga: 12,1 g Cu
Średnica: 33 mm

Następne Numer Cena startowa Twoja oferta Wygrany

Aukcja 4
19, Październik 2013
Hotel Radisson
Start: 09:00:00

Kwota od/do Przebicie

1000

5000

1000

Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48