Lot: 376
Cena startowa: 1 000 PLN
Cena końcowa: 2 300 PLN

Najwyższa nota gradingowa na świecie. Tylko jeden egzemplarz otrzymał MS61 od NGC, niższa nota to dopiero XF45. Wspaniale zachowany egzemplarz, intensywny połysk menniczy. Piękna kolorowa patyna. Moneta ekstremalnie rzadka w takim stanie zachowania, do najlepszych kolekcji.

Berezowski 457

Stan zachowania: NGC MS61 BN (MAX)
Waga: slab
Średnica: slab

Następne Numer Cena startowa Twoja oferta Wygrany

Aukcja 11e Grading
22, Kwiecień 2017
Aukcja Internetowa
Start: 09:00:00

Kwota od/do Przebicie

1000

5000

1000

Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48