Lot: 180
Cena startowa: 3 000 PLN
Cena końcowa: 15 000 PLN

Najwyższa nota. Wyjątkowy stan zachowania, bardzo ładne detale jak na ten typ monety. Zachowany połysk menniczy, piękna, równomierna, delikatna patyna. Bardzo rzadkie w tak znakomitym stanie zachowania. Moneta do najlepszych kolekcji.

Plage 121

Stan zachowania: NGC AU58 BN (MAX)

Następne Numer Cena startowa Twoja oferta Wygrany

Aukcja 9e Grading
07, Maj 2016
Aukcja Internetowa
Start: 09:00:00

Kwota od/do Przebicie

1000

5000

1000

Antykwiariat Numizmatyczny
M. Niemczyk

ul. Żelazna 67, pawilon 22
00-871 Warszawa
[email protected]

www.niemczyk.pl

www.aukcjamonet.pl

www.numizmatyka.waw.pl

+48 (22) 620 97 61
+48 (22) 620 45 74
+48 (22) 620 03 48